Ostatné služby
Kristiánkov štvorlístok
Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
- Sídlo
- Tvrdošín
- Od roku
- 2019
- IČO
- 52 256 936
Kristiánkov štvorlístok
Občianske združenie
- Sídlo
- Hríbiky 1, 027 44 Tvrdošín
- Na trhu od
- 13. marca 2019
- IČO
- 52 256 936
- Právna forma
- Občianske združenie
- Odbor (SK NACE 94.99)
- Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Organizácia v číslach
- 7
- rokov na trhu
- 2019
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte Kristiánkov štvorlístok
Kristiánkov štvorlístok je občianske združenie so sídlom na adrese Hríbiky 1, 027 44 Tvrdošín. Zapísaná je od 13. marca 2019 (Register občianskych združení).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti ostatných členských organizácií i. n.“ (94.99). Predmet činnosti tvorí 2 položky, napríklad mentálne a duševne postihnutí a telesne postihnutí.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Kristiánkov štvorlístok
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- IČO
- 52 256 936
- Dátum vzniku
- 13. marca 2019
- Sídlo
- Hríbiky 1, 027 44 Tvrdošín
- Register občianskych združení
- MV SR, oddiel VVS, vložka č. 1-900/90-56031
- Sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Odbor (SK NACE 94.99)
- Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa Kristiánkov štvorlístok zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Mentálne a duševne postihnutí
-
Telesne postihnutí
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli Kristiánkov štvorlístok?
Sídlo je na adrese Hríbiky 1, 027 44 Tvrdošín.
Čím sa Kristiánkov štvorlístok zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti ostatných členských organizácií i. n.“ (94.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: mentálne a duševne postihnutí; telesne postihnutí.
Aké je IČO – Kristiánkov štvorlístok?
IČO je 52 256 936.
Kedy vznikla Kristiánkov štvorlístok?
Vznik: 13. marca 2019. Na trhu pôsobí 7 rokov.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
Hríbiky 1 027 44 TvrdošínRegistrový súd: MV SR
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.